«Ураганні» темпи поширення COVID в Україні: на Харківщині — 1008 випадків за добу

Вперше з початку карантину на Харківщині виявили більше тисячі підтверджених випадків коронавірусу за добу — 1008. Одужали 736, семеро померли. 

Про це 7 листопада повідомив Харківський обласний лабораторний центр

«Зареєстровано нових випадків захворювання за добу — 1008. Лабораторно підтверджено за період спостереження — 42141, з них: 9164 випадки одужання; 32399 випадків під медичним спостереженням; 578 випадків — летальні», — інформує лабцентр. 

За даними Міністерства охорони здоров'я, Харківщина — лідер за кількістю підтверджених випадків COVID-19 за добу в загальноукраїнській статистиці. 

«За минулу добу захворіло 10746 осіб. Ми перетнули позначку у 10 тисяч хворих на добу. Бачите, що достатньо стрімко, ураганними темпами зростає кількість хворих, розповсюджується COVID-19», — сказав на брифінгу 7 листопада міністр охорони здоров’я Максим Степанов. 

Дотепер рекордною кількістю випадків на Харківщині був показник 884, зареєстрований з 31 жовтня на 1 листопада.  

Понад тисячу випадків за добу напередодні, з 5 на 6 листопада, зафіксували у м. Київ. За останню добу у столиці — 854 випадки. 


3 листопада, коментуючи високі показники Харківської області, заступник голови Харківської облдержадміністрації Тарас Пастух зазначав, що необхідно враховувати технічний аспект статистики. Наприкінці жовтня у завантаженому лабцентрі накопичилося понад 9 тисяч недосліджених зразків. Коли уряд вніс зміни і надав фінансування, зразки почали передавати до приватних закладів. Поки надходили результати тестів, багато пацієнтів встигли одужати, а інформація про підтверджені випадки вноситься у статистику тільки зараз. 

«У нас було дуже багато випадків, коли людина з клінічними ознаками захворювання госпіталізувалась в той чи інший заклад чи міста Харкова, чи районів, здавала свій тест, проходило два тижні лікування, 10 днів, людина вже виписувалася, проходив ще тиждень, вона вже могла виходити на роботу, а тільки після того приходив цей позитивний тест… Ці показники — це фактично є вироблення тих результатів, які мали бути зроблені раніше. Кількість захворюваність є нижчою, але я б на цьому не заспокоювався, тому що та динаміка, яку демонструє і Європа, інші області України, також має місце у Харкові. Кількість захворювань, на жаль, сьогодні зростає», — пояснив Пастух. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.