Web Analytics

«Укрзалізниця» у грудні змінить розклад потягів харківського напрямку

Через ремонт на станції Люботин у середині грудня майже на тиждень зміниться розклад потягів харківського напрямку.

Розклад змінять на період з 15 по 20 грудня, попередили у пресслужбі «Укрзалізниці». Це пов’язано з плановим на станції Люботин.

«Змін часу відправлення та затримок у дорозі до 30 хвилин зазнають розклади 16 поїздів, що проходять через Харків. Це буде відображено в розкладах, у системі продажів та безпосередньо у квитках уже 24 листопада», — зазначають залізничники.

На цей час змінять маршрут поїзди №142/141-114/113 Львів — Бахмут і №1/2 Івано-Франківськ — Костянтинівка. В обох напрямках вони оминатимуть Харків.

  • Потяг Львів — Бахмут не зупинятиметься на станціях Святогірськ, Ізюм, Балаклея, Харків. Натомість додаються зупинки у Слов’янську та Лозовій.
  • Потяг Івано-Франківськ — Костянтинівка не зупинятиметься на станціях Святогірськ, Ізюм, Лиман, Слов’янський курорт, Харків. Водночас також додано зупинки у Слов’янську та Лозовій.

«Ці зміни стосуються виключно рейсів у період з 15 по 20 грудня, продаж яких був тимчасово обмежений на час доопрацювання графіка», — наголошують в «Укрзалізниці».

Фото: Telegram/«Укрзалізниця»


З 12 грудня в Україні запровадять новий розклад пасажирських потягів. Деякі поїзди прискорять, відкриють додаткові маршрути. 

Уряд змінив карантинні правила перевезення пасажирів — залізницею, автобусами та літаками. З 21 жовтня всі міжобласні перевезення дозволені, лише якщо пасажири мають COVID-сертифікат або дійсний негативний тест на коронавірус. На вокзалах працюють пункти щеплення і тестування.