Україна закриває кордон для іноземців через коронавірус

Рада нацбезпеки і оборони України прийняла рішення про закриття кордонів для в'їзду іноземців на два тижні. В'їзд українців з-за кордону буде відкритим. 

«Через 48 годин наша країна закриє кордон для іноземних громадян. Міністерство закордонних справ попередить зараз усі установи, всі країни про те, що кордон України для іноземних громадян на два тижні буде закритий. Через два тижні у залежності від того, у який спосіб буде розвиватися ситуація, ми на РНБО будемо приймати наступні рішення.

Те, що стосується громадян України, у нас є велике прохання: по можливості обмежити закордонні поїздки, туристичні поїздки виїзду за кордон.

Всі громадяни України, які сьогодні перебувають за кордоном, будуть мати змогу повернутися в нашу країну, але в тих країнах, в яких сьогодні вирує коронавірус, будуть проходити певні процедури обсервації.

За тиждень всі пункти пропуску мають бути забезпечені тестами, експрес-тестами... Це буде стосуватися всіх пунктів перетину кордону, які лишаться на той час в нашій країні. Обов'язково всі засоби, медичні установи, так само будуть мати ці тести», — сказав на брифінгу секретар РНБО Олексій Данілов.

Брифінг транслює Радіо Свобода

Ситуацію з поширенням коронавірусом в Україні секретар РНБО назвав «спокійною». Наразі підтверджено три випадки. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.