Україна отримала ще одну партію вакцини Pfizer

До України прибули ще понад 188 тис. доз протикоронавірусної вакцини виробництва Pfizer-BioNTech. Препарат передали за міжнародною програмою COVAX.

Про постачання чергової партії вакцини повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я 29 серпня.

«Україна отримала ще 188 370 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Цю партію вакцини разом із розчинником для її розведення надав уряд США через ініціативу COVAX», — зазначили у МОЗ.

Доставку організував Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Зберігання й логістику забезпечує Агентство США з міжнародного розвитку.

Загалом Україна отримала за програмою COVAX більш ніж 4,3 млн доз вакцин різних виробників (Pfizer, Moderna та AstraZeneca).

«Поставки в межах COVAX продовжаться. До кінця 2021 року, як очікується, Україна має отримати достатню кількість вакцини у межах ініціативи, щоб захистити до 20% населення від COVID-19», — стверджують у міністерстві.

Україна отримала ще 188 370 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Цю партію вакцини разом із розчинником для її...

Опубликовано Міністерство охорони здоров'я України Воскресенье, 29 августа 2021 г.

У Харкові тим часом запустили мобільну амбулаторію для щеплення працівників торговельного центру «Барабашово».

«Ми обрали для розташування мобільного центру вакцинації великий торговельний майданчик, адже його відвідує велика кількість харків’ян, жителів області й інших регіонів. Крім того, тут можуть вакцинуватися й працівники торговельного центру, які зазвичай не мають часу, щоб відвідати інші пункти вакцинації. Тут вони зможуть зробити це, практично не відриваючись від роботи. Очікуємо, що тут центр буде мати дуже великий попит», — пояснив директор Департаменту охорони здоров’я Харківської обладміністрації Максим Хаустов.

За словами Хаустова, амбулаторія працюватиме на ринку тимчасово — поки тут не з'явиться стаціонарний пункт. Після цього спеціально обладнане медичне авто відвідуватиме й інші райони міста.

Наразі в мобільній амбулаторії працює одна бригада медиків. У перший день роботи охочих щепили препаратами AstraZeneca та CoronaVac.  

Стаціонарний пункт щеплення на «Барабашово» відкриють уже незабаром — наразі бригада медичного центру, який працює на ринку, проходить навчання.

За даними Харківського центру контролю та профілактики хвороб, в регіоні вже отримали першу дозу вакцини майже 346,2 тис. людей, повністю імунізовані — 212,1 тис.

Минулої доби, 29 серпня, першу дозу отримали 779, другу — 1581.

Загалом в Україні вже щепили однією дозою понад 5,3 млн людей, завершили вакцинацію — більш ніж 3,6 млн, кажуть у МОЗ.

Протягом минулої доби, 19 серпня — 13,3 тис. і 28,1 тис. відповідно.


Європейський Союз офіційно визнав українські COVID-сертифікати в застосунку «Дія». Українці, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть оновити застосунок до нової версії та згенерувати їх. 

Європейський Союз офіційно визнав українські COVID-сертифікати в застосунку «Дія».
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.