Web Analytics

УІНП оскаржив перейменування проспектів Шухевича і Бандери в Києві

Український інститут нацпам’яті подав апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду Києва, який скасував рішення Київради про перейменування проспектів Московського і Генерала Ватутіна відповідно на проспекти Степана Бандери та Романа Шухевича.

Про подання апеляції повідомили у прес-службі Українського інституту національної пам’яті.

«Вважаємо, що судом першої інстанції під час розгляду справи по суті та прийняття рішення суду першої інстанції було неправильно застосовано норми матеріального права та порушено норми процесуального права, не доведено обставини, що мають значення для справи, які суд першої інстанції визнав встановленими, а висновки, викладені у рішенні суду першої інстанції, не відповідають обставинам справи», — наводить уривок з тексту апеляційної скарги УІНП.

За словами юриста інституту Сергія Рябенка, скаргу подали 31 липня.

«Коли будуть слухання, поки невідомо — ще термін на оскарження не минув. Очевидно, вже у вересні, не раніше», — цитує Рябенка «Інтерфакс-Україна».

Фото: uain.press

Київська міська рада перейменувала Московський проспект на проспект Степана Бандери у липні 2016 року. За перейменування проспекту генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича депутати міськради проголосували в червні 2017-го.

Наприкінці червня 2019-го Окружний адміністративний суд Києва скасував перейменування, частково задовольнивши позов громадських організацій «Єврейська правозахисна група» й «Антифашистська правозахисна ліга» до Київської міської ради.

Читайте MediaPort у Telegram