Web Analytics

Удар по типографії у Харкові вбив сімох та поранив 21 людину: фоторепортаж

У харківській типографії розбирають завали після обстрілу. Семеро людей загинули, 21 поранена. Загиблі — працівники компанії «Фактор-Друк» — одного з найбільших українських поліграфічних комплексів. 24 травня у Харкові оголосили днем жалоби. 

Одна з ракет влучила у центр цеху, зруйновано приміщення площею понад тисяча квадратних метрів з 4 тис., повідомили в групі компаній «Фактор». 

«Я висловлюю співчуття родинам загиблих. Наразі ми намагаємось з'ясувати кількість працівників, які потребують нашої допомоги, підприємство компенсує витрати на їхнє лікування. Також ми підтримаємо родини загиблих. Обсяги матеріальних втрат внаслідок ракетного удару ми іще встановлюємо», — прокоментував Сергій Політучий, засновник та президент групи компаній «Фактор», до якої входить підприємство «Фактор-Друк».

Він також висловив вдячність усім, хто співчуває та підтримує:

«Більше тисячі квадратних метрів палітурного цеху вигоріло вщент разом з унікальним обладнанням... але це все вторинне, головне питання зараз — як пережити смерть соратників, з якими ще вчора вітався, проходячи цехами, які запитували у тебе про війну і мир та з якими ти сподівався надрукувати мільйони книжок та газет».

Доповнено о 19:13. Як повідомили у ДСНС, кількість поранених у типографії зросла до 21, загиблих 7. Пожежу на підприємстві загасили. 

Читайте також: «Це помста»: як видавці реагують на черговий удар по типографії у Харкові

Дивіться MediaPort у TikTok

Блок новин за темою

Новини за темою