Учасникам акції «Хто замовив Катю Гандзюк?» у Харкові пошкодили плакат

Після відкриття відреконструйованої філармонії учасникам громадських організацій попри поліцейський кордон вдалося поспілкуватися з Петром Порошенком. 

З плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?» до харківської філармонії сьогодні прийшли члени «Харківського антикорупційного центру».

Плакат, який тримав один з них Володимир Рисенко, розірвали.

Як повідомив «МедіаПорту» член «Харківського антикорупційного центру» Євген Лісічкін, учасникам акції перешкоджали силовики.  

Згодом Президент України Петро Порошенко підійшов до тих, хто до нього звертався. На питання двох чоловіків, які представилися членами організації «Потон», і вимагали боротися проти продажу наркотиків на Центральному ринку у Харкові, Порошенко порадив залишити контакти і на їхнє звернення відреагують. 

Антикорупціонерам Порошенко сказав, що відповідатиме на питання щодо справи Катерини Гандзюк без камер, оскільки про це його просив батько померлої. За словами Лісічкіна, не всі вимкнули камери, президент відмовився спілкуватися та пішов. 

Ще один інцидент стався за участі чоловіка, який кричав в бік президента «Пенсію дай пенсіонерам!». Як повідомляє UA: Харків, чоловіка відвели люди у цивільному. 

У прес-службі обласного управління поліції ситуацію поки не прокоментували. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.