Web Analytics

Завантаження...

У звільнених громадах Харківщини поновлюють роботу банки

У звільнених від російських окупантів громадах Харківщини поступово поновлюють роботу «Ощадбанк» та «Приватбанк». Йдеться про відкриття відділень і банкоматів, запуск послуги «Готівка на касі». 

Про поступове поновлення роботи банків розповіли 19 вересня у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Велике відділення «Ощадбанку» обіцяють відкрити у Балаклії — орієнтовно до 20 вересня. Воно розраховане на жителів не лише міста, а й найближчих сіл.

До кінця вересня також планують поновити роботу відділення в селищі Шевченкове.

На 20 вересня заплановані перші організовані виїзди мешканців Куп'янська до найближчих відділень банку. Автобуси відправляться до Чугуєва (вул. Старонікольська, 33) та Харкова (вул. Біблика, 20/8).

Відновлюється й робота банкоматів. Вони вже працюють у Золочеві та Дергачах, на черзі — Червоний Донець, Андріївка та Балаклія.

У Дергачах «Ощадбанк» також запустив послугу «Готівка на касі». Нею можна скористатися у торгово-сервісних підприємствах, загалом є чотири термінали.

Відділення «ПриватБанку» 25 вересня планують відкрити у Дергачах.

Упродовж жовтня — також у Балаклії, Шевченковому, Золочеві, Вовчанську та Великому Бурлуці. Дати поки не називають.

У Дергачах та Золочеві вже працюють чотири банкомати, ще 17 — готують до відновлення.

У Дергачах також працюють два термінали «ПриватБанку» із сервісом «Готівка на касі», ще один — у Золочеві.


У нещодавно звільнених громадах Харківщини розпочали працювати мобільні бригади медиків та сервісного центру МВС.

У деяких деокупованих громадах також вже почали видавати пенсії. Для цього організували роботу пересувних поштових відділень.