Web Analytics

У Валківській громаді відкрили цифровий освітній центр для дітей

Школярі можуть навчатися в освітньому центрі онлайн, якщо не мають техніки чи інтернету вдома, отримувати індивідуальну допомогу чи провести вільний час із друзями.

«Відвідати центр можуть школярі 6–17 років, які не мають змоги здобувати освіту очно або мають обмежений доступ до дистанційної форми навчання через брак техніки. Також простір відкритий для батьків та опікунів, щоб якісно провести час із дітьми на організованих центром заходах», — говорить проєктний менеджер благодійного фонду «Право на захист» Геннадій Кириченко.

Джерело фото: БФ «Право на захист»Центр може одночасно прийняти 30 дітей. У просторі є гаджети, настільні ігри, література. Навчання проходить у першій половині дня, квести, майстер-класи й ігри — у другій. 

Джерело фото: БФ «Право на захист»

В освітньому центрі працює психолог. Він проводить індивідуальні та групові консультації для батьків і дітей. 

«Не всі наші учні мають вдома якісний інтернет-зв'язок та сучасні гаджети. І онлайн-навчання, на жаль, не кращим чином позначається на якості знань. А в такому центрі діти можуть навчатися, надолужувати освітні втрати, спілкуватися», — коментує Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

Джерело фото: БФ «Право на захист»

У центрі діти проходять теми шкільної програми з учителями, долучаються до онлайн-занять, роблять домашні завдання, звертаючись з питаннями до тьюторів, беруть участь у майстер-класах, переглядають тематичні фільми та мультфільми.

Джерело фото: БФ «Право на захист»

Зареєструватися для відвідування можна за посиланням.   

Після Валківської громади в області відкриють ще два таких простори. 

Чільне фото: БФ «Право на захист»

Блок новин за темою