Web Analytics

У Старому Салтові відновили систему газорозподілу — підключають будинки у нижній частині селища

У Старому Салтові на Харківщині відновлюють газопостачання будинків, в яких понад рік не було газу.

Про це повідомила Харківська філія «Газорозподільних мереж України»

«Газмережі відновили систему розподілу газу у Старому Салтові. Спеціалісти розпочали пуски газу у будинки мешканців нижньої частини Старого Салтову», — сказано у дописі. 

Через інтенсивні обстріли рф селище залишилось без газопостачання у травні 2022 року. У листопаді вдалося відновити газову інфраструктуру та підключити газ у верхній частині населеного пункту.

Фото: Харківська філія ТОВ «Газорозподільчі мережі України»

Фахівці обстежили на пошкодження та відремонтували 15 км газопроводів, замінили розбиту засувку на газорегуляторному пункті, усунули близько 20 пошкоджень (розбиті труби на будинках, відірвані газові вводи) у будинках споживачів.

У компанії зазначили, що до повномасштабного російського вторгнення у Старому Салтові газ був у 1292 домоволодіннях. Наразі газопостачання відновили в 300 будинках, у тому числі 15 — у нижньому Салтові. Підключення газопостачання триває.

Фото: Харківська філія ТОВ «Газорозподільчі мережі України»

16 жовтня бригади також відновили газ для майже 2 тис. родин Солоницівської громади. Загалом після обстрілу інфраструктури відновлено газопостачання до 11,3 тис. осель.


Війська рф увечері 11 жовтня атакували Харківську область ударними дронами. Влучання зафіксували у Харкові та передмісті. Зазнав поранень 57-річний чоловік. Станом на 13 жовтня 7 тисяч абонентів під Харковом залишалися без газу.

Блок новин за темою
Фото: Харківська філія ТОВ «Газорозподільчі мережі України»