Web Analytics

У справі про розтрату на продажі асфальту — ще четверо підозрюваних

Чотирьом посадовцям Харківської міської ради оголосили підозри у розтраті майна в особливо великих розмірах.

Підозрюються «четверо керівників одного з Департаментів Харківської міськради», повідомили 21 листопада у прокуратурі Харківської області.

«За інформацією начальника відділу прокуратури області Юрія Ковальова, сума шкоди збільшилася ще на понад 900 тис. грн, а загальна сума складає понад 6 млн грн», — йдеться у релізі прокуратури.

Посилаючись на таємницю слідства, речник прокуратури Дмитро Чубенко відмовився уточнювати посади підозрюваних, а також коментувати, чи є серед них директор Департаменту будівництва та шляхового господарства міськради Володимир Чумаков, або чи готується йому підозра.

Раніше підозру оголосили двом чиновникам Департаменту будівництва та шляхового господарства — заступнику директора та начальнику одного з відділів.

За версією слідства, чиновники здійснили розтрату майна, продаючи залишки асфальту фірмі «Паркінг+» за заниженою ціною. Одним із співвласників фірми до роботи у міськраді був нинішній директор шляхового департаменту Володимир Чумаков.

Заступника Чумакова Ігоря Київського представляє адвокатка Юлія Плетньова. «Я вважаю, що мого підзахисного треба не карати, а преміювати. Місто Харків здобуло таку можливість продавати ці відходи підприємству та наповняти бюджет. І що ми бачимо? Що з’явились поліцейські, Служба безпеки України, прокуратура...», — сказала вона на засіданні суду 21 листопада, де розглядали клопотання про обрання чиновнику запобіжного заходу.

Як повідомляє Суспільне, суд виніс ухвалу сьогодні: чиновнику визначили заставу у сумі 602 тисячі гривень.