Web Analytics

У справі про ДТП на Сумській сьогодні мають оголосити вирок

Суддя Київського райсуду Харкова Віктор Попрас 26 лютого вийде з нарадчої кімнати для проголошення вироку у справі про ДТП на Сумській. 

Як і планувалося попередньо, проголошення вироку призначене на 14.00, повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області. 

Судовий розгляд тривав понад рік і завершився 19 лютого. За цей час відбулося близько 60 засідань. 

Дорожньо-транспортна пригода на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова сталася 18 жовтня 2017 року. Внаслідок зіткнення Lexus Олени Зайцевої та Volkswagen Touareg Геннадія Дронова загинули шестеро пішоходів, ще шестеро людей отримали травми. Потерпілими у справі визнані 12 людей: постраждалі під час ДТП, родичі загиблих.

Обвинувачення просить для Зайцевої та Дронова максимального покарання за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України: по десять років ув'язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом трьох років. Захист Дронова просить суд визнати його невинуватим. Захист Зайцевої — врахувати пом'якшувальні обставини. Потерпілі вважають винними обох водіїв, деякі з них назвали провину Дронову меншою. Олена Зайцева заявила, що визнає провину. Дронов провини не визнав, сказав, що «усвідомлює свою участь». 

Під час дебатів захисник Дронова Сергій Перепелиця заявляв: «Зрозуміло, що за наслідками проведення судового розгляду буде і апеляційне, і касаційне оскарження».