Web Analytics

У сквері на майдані Свободи встановлять «сухий фонтан»

Реконструкцію скверу перед Держпромом планують завершити до Дня міста. Обіцяють нові лавки, дерева й освітлення.

Про реконструкцію скверу на майдані Свободи розповів під час сесії Харківської міськради 17 квітня міський голова Геннадій Кернес.

«Там будуть реконструйовані всі доріжки, встановлені лавки, з'явиться нове освітлення, будуть посажені дерева. В цьому місці — великий потік людей, тому ми встановимо там «сухий» фонтан. Ось таким чином ми вирішимо архітектурну частину цього об'єкта», — зазначив Кернес.

Кернес також попросив заступника міського голови Тетяну Овіннікову і директора Департаменту з питань інформації та зв’язків із громадськістю Юрія Сидоренко оприлюднити проект реконструкції.

Як уточнюють у прес-службі Харківської міськради, сухий фонтан (його ще називають пішохідним, площинним, ігровим або підземним) — споруда зі спеціальними ґратами, з-під яких б'ють струмені води, при цьому сама ніша басейну захована під решітку. У Харкові такий фонтан вже є на центральній площі парку Горького.

Фото: centralpark.kh.ua

Відпочатку в мерії розраховували завершити реконструкцію скверу в 2019 році. У березні терміни конкретизували: до Дня міста, 23 серпня.

На місці знесеного у 2014 році пам'ятника Леніну прибрали зайвий ґрунт, замінили теплотраси та переклали бруківку.

Читайте MediaPort у Telegram