У школах Харкова подовжили канікули

Весняні канікули в школах Харкова для молодших класів триватимуть до 5 квітня. Для решти учнів — залежно від ситуації з поширенням COVID-19.

Про подовження весняних канікул 26 березня повідомили у пресслужбі Харківської міськради.

«Учні молодшої школи повернуться до звичайних занять у класах 5 квітня. Якою буде форма навчання учнів 5-11 класів, залежатиме від епідеміологічної ситуації», — зазначають у мерії.

Школярів відправили на канікули 22 березня — на тлі збільшення випадків COVID у Харкові. Передбачалося, що діти відпочиватимуть до 29 березня.

Фото: city.kharkov.ua

Регіональна комісія з надзвичайних ситуацій 17 березня посилила карантинні обмеження на Харківщині. Закладам освіти тоді рекомендували:

  • перевести на дистанційне навчання учнів шкіл (окрім 1-4 класів, спеціальних і санаторних закладів), студентів закладів професійної освіти та вишів;
  • запровадити дистанційне навчання у дитсадках або початкових класах, де є хоча б один хворий на COVID;
  • заборонити відвідування закладу, якщо понад половини учнів і персоналу — на самоізоляції через контакт із хворим.


Харківська область станом на 26 березня в помаранчевій карантинній зоні, але ризикує найближчим часом перейти до червоної.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.