Web Analytics

У Шевченківській громаді оголосили збір на підтримку родин загиблих у Грозі 

Волонтерка з Шевченкового Анна Саричева, яка підтримує зв’язок із родичами загиблих у Грозі, збирає кошти на допомогу родинам, які втратили близьких під час російського удару.

«Кошти від вашої ранкової кави здатні підтримати одну осиротілу дитину, одиноку матір… Тих, хто постраждав і залишився без близьких», — звертається Саричева до небайдужих.

Як розповіла волонтерка «МедіаПорту», їй вже вдалося перерахувати фінансову допомогу 16 родинам — по 28 тис. грн кожній. В черзі на допомогу ще 10 родин, ймовірно, список буде доповнюватися.

Про результати збору та переведення коштів сім’ям Анна звітує в збережених Stories в Instagram, там можна переглянути відповідні квитанції. Для збору благодійної допомоги Саричева офіційно зареєструвалася як волонтер. 

  • Долучитися до підтримки можна за посиланням на Монобанку.
  • 5375411209381750 (Анна Саричева).
Фото: поліція Харківщини

Російські війська завдали ракетного удару по магазину-кафе в селі Гроза на Харківщині 5 жовтня. Там проходили поминки за військовим Андрієм Козирем, який загинув на фронті минулої весни. Кілька днів після поранення він перебував у госпіталі в Дніпрі, в цьому місті його і поховали. Цьогоріч син вирішив упокоїти батька у рідному селі.

Ракетний удар став першим для села і наймасовішим за кількістю одночасно загиблих для Харківської області від початку повномасштабної війни. 

В наведенні удару підозрюють колишніх жителів Грози Володимира і Дмитра Мамонів. Обом заочно оголосили підозри в державній зраді, Володимирові — ще й у пособництві порушенню законів і звичаїв війни. За даними слідства, чоловіки переховуються в росії.

За інформацією прокуратури, ракету, що вдарила по селу Гроза, російські військові запустили з Бєлгородської області рф.

Блок новин за темою
Фото: Telegram Олега Синєгубова