Web Analytics

У Секторі Гази загинула українка з Харкова

Громадянка України Лейла Хіжи, яка родом з Харкова, загинула в Секторі Гази внаслідок ізраїльського ракетного обстрілу. Жінці було 24 роки.

Про загибель українки пише видання «Ґрати».

За його інформацією, Лейла Хіжи народилася в Харкові у 1999 році. Її батько — палестинець, навчався в Україні в університеті та познайомився тут з майбутньою дружиною. Згодом вони переїхали до Палестини.

Лейла закінчила Жіночий коледж університету Аль-Азхар у Каїрі, разом із матір’ю працювала у салоні краси. У 2022 році вийшла заміж і народила доньку.  

Під час бойових дій між армією Ізраїлю та палестинським угрупованням «Хамас» жінка з донькою опинилася в Газі, її чоловік на той час був у Єгипті. Сім’я одразу запросила допомоги в евакуації, побоюючись за безпеку дитини, але, за словами родичів Лейли, їм порадили «набратися терпіння».

Вранці 17 жовтня Лейла Хіжі була з донькою у батьків чоловіка. У будівлю влучила ізраїльська ракета, обидві дістали поранень. У лікарні врятувати жінку не змогли.

Фото: graty.me

Посольство України в Ізраїлі 18 жовтня підтверджувало загибель 19 українців внаслідок бойових дій.

«Посольство України підтверджує загибель 18 громадян України в Ізраїлі. Наразі один громадянин вважається зниклими безвісти. На території сектора Газа підтверджено загибель одного громадянина України», — йшлося в повідомленні.

Після отримання офіційної інформації від ізраїльської сторони, Посольство України підтверджує загибель вісімнадцяти...

Опубликовано Embassy of Ukraine in the State of Israel Среда, 18 октября 2023 г.

 


Вранці 7 жовтня бойовики «Хамас» завдали масованого ракетного удару по Ізраїлю, одночасно — проникли на територію країни з Гази, вбиваючи цивільних і захоплюючи заручників. В Ізраїлі оголосили призов резервістів, розпочали обстрілювати Сектор Гази ракетами та анонсували наземну військову операцію.