Web Analytics

У поліції кажуть, що не отримували скарги від Козлюка

Сергій Козлюк, підозрюваний у справі про побиття телеоператора Вадима Макарюка, заявив, що скаржився на бездіяльність поліції під час сутичок на ринку «Барабашово» 7 червня. У відділі комунікації обласного управління поліції підтверджень цьому не знайшли.

«Я був у Московському райвідділі, робив заяву безпосередньо за тими заворушеннями, які відбувалися, писав скарги на бездіяльність Національної поліції. Хтось їх розглянув?» — заявив Козлюк 12 червня журналістам.

Київський райсуд Харкова відмовився взяти під варту підозрюваного за трьома статтями Кримінального кодексу України Сергія Козлюка і застосував до нього запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці з носінням електронного засобу контролю. 

Підозрюваний у справі про напад на Вадима Макарюка Сергій Козлюк (по центру)

На запит журналістів у відділі комунікації Головного управління Нацполіції у Харківській області сьогодні повідомили:

«Щодо інформації про написання підозрюваним заяви до Московського відділу поліції про бездіяльність працівників поліції під час сутичок на ТЦ «Барабашово» повідомляємо, що на даний час таке звернення до вказаного підрозділу не надходило. Якщо така заява надійде, ми обов’язково про це повідомимо».

На питання, чи встановила поліція інших осіб, ймовірно причетних до побиття Вадима Макарюка, у відділі комунікації не відповіли, посилаючись на таємницю слідства.

«Слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх учасників даної події, тривають», — зазначили у поліції. 

Читайте також: Спрацювали на «відмінно» — Чиж про дії поліції на «Барабашово»

Теги: