Web Analytics

«У нас крайня точка — 1 листопада»: президент на питання про посадки

Володимир Зеленський прокоментував питання про свій вплив на силовиків.

«Коли я прийшов, я думав на другий день ми будемо всіх саджати. Всіх корупціонерів. При цьому перші наручники, які «наділи» на мене, всі навколо сказали: ая-яй, ая-яй, президент не має права впливати на правоохоронні органи. Я говорю: окей! А я можу збирати нараду і говорити з правоохоронцями, які в них дії. «А, так можна». Це за законом? За законом. А якщо ходить бандит по вулиці, і мені дзвонять і кажуть: ця людина вбиває, вона бреше, вона була депутатом, я можу їм сказати, де посадки таких людей? «Ну, ви можете, але дуже обережно». Тобто я повинен ще підбирати слова. Бо це буде вплив. Не дай Боже, це буде вплив на правоохоронні органи», — сказав Зеленський. 

Фото: Офіс президента України

На питання, хто йому дзвонить, президент сказав: «Люди».   

«Люди! Вийдіть на вулицю і запитайте: Пашинський це бандит чи ні? Запитайте, у всіх. Я даю вам 100%: сто людей запитаєте, сто людей скаже: так. Ну ви вийдіть! Так я ж ні до чого! Ви кажете: через що його? Я ж не впливаю! Не впливаю, ну і все. Ми збираємо наради з правоохоронцями. У нас зараз крайня точка є — 1 листопада. Щотижня, щодватижні ми збираємося на ці наради, де я, не впливаючи, їх запитую, де результат? Де результат?», — сказав глава держави. 

Сьогодні у Києві проходить пресмарафон. Це перше спілкування президента із журналістами у такому форматі. За даними Офісу президента, на захід зареєструвалися 300 представників ЗМІ. 

7 жовтня Печерський райсуд Києва арештував екснардепа Сергія Пашинського до 4 грудня без права на заставу. Його підозрюють у справі про застосування вогнепальної зброї у 2016 році під час конфлікту на дорозі.