У місті на Харківщині заборонили продаж алкоголю у нічний час

Заборону на продаж алкоголю з 22.00 до 8.00 запровадили у Барвінковому. 

Рішення про обмеження торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкагольними напоями та винами усередині червня ухвалила Барвінківська міська рада, повідомляється на сайті міськради. 21 червня воно набуло чинності.

Обмеження стосується суб'єктів господарювання за виключенням закладів ресторанного господарства — кафе, барів, ресторанів.


Аналогічні рішення на Харківщині свого часу приймали Лозовська міська рада, Борівська селищна рада. У Боровій керувалися інформацією поліції, згідно якої вночі почастішали випадки хуліганських дій, спричинених вживанням алкоголю у нічний час, писав «Слобідський край».

Петицію про заборону продажу алкоголю у нічний час торік розміщували на сайті Харківської міськради. З необхідних для розгляду п'яти тисяч підписів вона набрала 387.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.