Web Analytics

У Куп’янську невідомі облили фарбою пам’ятник бійцям АТО

Монумент у сквері імені Тараса Шевченка облили червоною фарбою. Поліція шукає людей, які це зробили.

Про пошкодження пам’ятника загиблим бійцям АТО у Куп’янську правоохоронцям повідомили зранку 18 березня, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

За даними поліції, невідомі облили пам’ятник «Козацький хрест», що стоїть у сквері імені Тараса Шевченка, червоною фарбою.

Інформацію про подію внесли до Журналу єдиного обліку. Правоохоронці оглянули місце події. Наразі встановлюють, хто пошкодив пам'ятник.

Монумент на честь загиблих учасників АТО відкрили у Куп’янську в січні 2018 року. Це був перший пам'ятний козацький хрест в Харківській області. Його встановили за ініціативою координаційної ради Спілки ветеранів АТО Харківської області.

Фото: hk.npu.gov.ua

Минулого тижня суд у Харкові закрив справу про пошкодження пам'ятника загиблим під час теракту біля Палацу спорту. За даними обвинувачення, 21-річний чоловік у нетверезому стані намагався звалити встановлений до річниці пам'ятник, розкидав покладені біля нього квіти та обмалював зображення державного прапору. Провадження закрили у зв’язку із закінченням строку давності притягнення до кримінальної відповідальності.

Читайте MediaPort у Telegram