Web Analytics

У Харкові закрили для відвідування Польський меморіал

Комунальне підприємство «Ритуал» тимчасово закрило вхід на Польський меморіал жертвам тоталітаризму в харківському Лісопарку.

Вхід на меморіал закрили, адже там можуть бути нерозірвані артилерійські снаряди або інші вибухонебезпечні предмети, повідомили у Харківській міській раді.

«Меморіал розташований практично на околиці Харкова і з перших днів війни дуже постраждав від артобстрілів. Там були пошкоджені адмінбудівля, таблички з прізвищами загиблих польських воїнів та могила з хрестом. Щоб убезпечити відвідувачів меморіалу, ухвалено рішення про залучення відповідних піротехнічних служб до його повного обстеження», — йдеться у повідомленні.

Фото: Харківська міськрада

Наразі сапери ще перевіряють три харківські цвинтарі:

  • №17 (вул. Курочкіна Гора,1);

  • №15 (вул. Володі Дубініна);

  • №13 (вул. Пушкінська, 108).

Вхід туди досі заборонений.

Уточнити інформацію про роботу цвинтарів та ритуальні послуги можна отримати за телефонами: 16 40, (057) 712 10 34, а також на офіційних сторінках КП «Ритуал» у соцмережах.


Через мінну небезпеку у березні та квітні закривали для відвідування цвинтарі у Харкові та п’ятьох районах області. Містян просили у поминальні дні не ходити й на інші кладовища — через ризик обстрілів. 

У травні заборонили відвідувати й харківське кладовище №13.

Цвинтар №16 наприкінці травня відкрили після перевірки.