Web Analytics

У Харкові виникли перебої з телесигналом після удару по інфраструктурі міста

Російські окупанти завдали удару по телевізійній інфраструктурі Харкова. Є перебої із сигналом цифрового телебачення. 

Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов

«Окупанти завдали удар по обʼєкту телевізійної інфраструктури у Харкові. Під час тривоги співробітники перебували в укритті. Людських жертв немає. На цю хвилину є перебої із сигналом цифрового телебачення», — йдеться у його дописі. 

За інформацією Харківської обласної прокуратури, російський агресор близько 16:30 вдарив по Харкову ракетою Х-59. 

Низка телеканалів у Харкові тимчасово транслюються з перебоями. 

Суспільне Харків нагадує, що новини доступні на Українському радіо, сайті Суспільного, соцмережах, мобільному застосунку suspilne.radio, ukr.radio

Сервіс «Дія» також радить користуватися Дія.Радіо та Дія.ТV. 

Черговий воєнний злочин рф

Директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк розцінює обстріл телеінфраструктури як черговий цілеспрямований воєнний злочин російського агресора. 

«Такі атаки вважаються порушенням міжнародного права, це є воєнний злочин, який лягає в Міжнародний кримінальний суд. Ми бачимо, що це системна позиція росії, яка атакує цивільне населення в Україні. Атаки на телевежі — це приклад атак на цивільне населення. Телевежі не використовується для військових потреб, там точно не сидять військові і не дивляться у бінокль, у сучасному світі все видно з супутника, з дронів все фотографується, що треба. Навіть смішно читати їхні обґрунтування», — прокоментувала «МедіаПорту» Оксана Романюк.

За її словами, російська армія атакувала телевежі в Україні щонайменше понад 20 разів. 

«Наприклад, організація «Репортери без кордонів» збирала фактаж, перевіряла, що дійсно — це на 100% цивільний об'єкт. Вони підготували не менше восьми справ до Міжнародного кримінального суду саме за фактами обстрілів телевеж в Україні. Ми маємо чітко сказати, що це частина систематичної широкомасштабної кампанії проти цивільного населення, зокрема проти населення Харкова, яку здійснює російська федерація. Я думаю, що вони хочуть заглушити українські медіа, українську інформацію і замінити її своєю російською пропагандою», — каже Романюк.

Б'ють не вперше   

Російська армія не вперше атакує телеінфраструктуру Харкова та області. 

Знищити об'єкти телевізійної інфраструктури росія прагнула від початку повномасштабного вторгнення. Телевежа у Харкові була одна з цілей російської авіації у лютому-березні 2022. 

Навесні 2024 року росія поновила атаки телеінфраструктури Харкова та області.

У ніч на 14 березня 2024 року агресор бив по об'єктах ТБ та радіо. За кілька днів мовлення повністю відновили

Блок новин за темою