Web Analytics

У Харкові створили простір для підлітків Uyava Space

В просторі «Уява» для підлітків та молоді до 21 року проводитимуть лекції, зустрічі, творчі заняття.  

«Наша зграя складається з різних елементів: серед нас є волонтери, які допомагають цивільним та військовим. Ті, хто працює з дітьми і ті, хто вчиться у школі. Але нас об’єднує те, що нам усім у підлітковому віці хотілося мати свій простір, щось затишне та безпечне. Де була би можливість робити щось прикольне, ставити будь-які питання про себе та світ навколо.І ми впевнені: це ще більш необхідно, коли в твоїй країні війна, друзі виїхали, улюблене місце зачинилося, і частина звичного світу рухнула. Як це все вивозити і знаходити у чомусь сенс — задачка з зірочкою. Тому ми створили Уяву», — розповідають засновники — благодійний фонд «Арт-Дача».

Коротко проєкт описують як простір, «де можна законектитись та потусити, краще зрозуміти світ, себе та людей навколо».

«Уяву» створили для гостей від 12 до 21 року, але раді й старшим учасникам. 

Обіцяють регулярні події, де обговорюватимуть ментальне здоровʼя, самореалізацію, культуру та освіту, мистецтво; планують концерти, настільні ігри та інші активності.

«А якщо хто захоче створювати власні проєкти — будемо усіляко підтримувати і допомагати. Події проходитимуть у нашому просторі в Харкові, а також будемо ходити в гості у інші простори. Виїжджатимемо з подіями в область, а щось відбуватиметься онлайн», — зазначили організатори.

Анонси перших заходів є на сторінці проєкту в Instagram.

Адреса простору: вул. Костомарівська, 2.

Блок новин за темою