Web Analytics

У Харкові присвятили мурал рятувальникам

До Дня рятівника та 200-річчя пожежної охорони Харківщини у Харкові створюють мурал. 

Над стінописом у сквері Пожежного працюють художники та волонтери, повідомляє Головне управління ДСНС Харківщини. За задумом зобразять роботу пожежників різних епох. 

«Мурал передаватиме дух епохи роботи рятувальників починаючи з ХІХ сторіччя і закінчуючи сьогоденням. Чорно-біла частина стінопису перенесе оглядача у перші часи зародження харківського пожежництва. Кольорова частина — це сучасність: нова рятувальна техніка та робота підрозділів ДСНС сьогодення», — пояснюють рятувальники. 

 

17 вересня в Україні відзначають День рятівника. 

Харківські рятувальники щодня усувають наслідки російських обстрілів Харківщини, піротехніки — розміновують території області. З 24 лютого 2022 року внаслідок російського повномасштабного вторгнення загинули троє працівників ДСНС та троє піротехніків у Харківській області. Серед загиблих — 31-річний рятувальник Олександр Подольський, який дістав смертельних поранень під час обстрілу ринку «Барабашово» у Харкові в березні 2022. Днями в Ізюмі відкрили меморіальну дошку загиблому рятувальнику Костянтину Малярову. 

Теги: