У Кабміні анонсують «значні обмеження» для транспорту на час локдауну

У період жорсткого карантину, який планують запровадити в Україні на початку січня 2021 року, транспорт може працювати зі значними обмеженнями, заявив міністр Кабміну Олег Немчінов.

Ситуацію щодо запровадження локдауну Олег Немчінов прокоментував 7 грудня в ефірі телеканалу «Україна 24».

Він пояснив, що жорсткий карантин планують запровадити після новорічних свят, аби зменшити негативний вплив на економіку.

«Ми розуміємо, що жорсткі обмеження — це удар по економіці. І чим жорсткіше вони будуть, тим складніше з них виходити. Тому, власне, й  говориться про те, що суміщення більш жорстких обмежень із святковим періодом, напевне, буде менш болючим, ніж запровадження їх негайно», — зазначив міністр.

Громадський транспорт під час локдауну зупиняти не планують, проте працювати він буде з обмеженнями — такого рішення дійшли, незважаючи на те, що частина пасажирів ігнорують масковий режим та вимоги щодо кількості пасажирів.

«Від того, що стаються ДТП, ми не перестаємо користуватися автомобілями. В цьому випадку це більше питання самоконтролю. Якщо подивитися пропозиції, які ми озвучили, йдеться про фактичне користування транспортом з іще більшими обмеженнями — з використанням виключно сидячих місць», — цитує Немчінова «УНІАН».

За словами міністра, епідеміологи прорахували варіанти і пропонують дозволити з такими обмеженнями користування громадським транспортом, міжрайонне та міжобласне сполучення.

Немчінов також нагадав, що під час жорсткого карантину навесні 2020 року значною проблему став доїзд медиків, комунальників та інших працівників критичної інфраструктури до місць роботи.

Посадовець також зазначив, що в разі локдауну для громадян України в’їзд та виїзд з країни буде відкритим, обмежувати міжнародне сполучення не планується. 

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль 2 грудня повідомив, що уряд готує «найбільш збалансоване» рішення стосовно можливого посилення обмежень. У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що пропонуватимуть запровадити локдаун тривалістю три тижні у січні 2021 року.

Керівник МОЗ Максим Степанов 7 грудня заявив, що у боротьбіз COVID-19 є «позитивна динаміка».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.