Web Analytics

У Генштабі підтвердили звільнення Андріївки на Донеччині

Сили оборони звільнили від російського війська село Андріївка неподалік Бахмута Донецької області. Бійці ЗСУ закріплюються на досягнутих рубежах.

Про це повідомили 15 вересня в Генеральному штабі ЗСУ.

За його інформацією, Сили оборони продовжують наступальну операцію на Бахмутському та Мелітопольському напрямках.

«Українські воїни ведуть наступальні дії південніше міста Бахмут, мали частковий успіх в районі Кліщіївки. В ході штурмових дій оволоділи Андріївкою Донецької області, завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах», — йдеться в повідомленні.

ЗСУ також продовжують стримувати наступ російських підрозділів на інших ділянках Бахмутського напрямку — ті намагалися наступати в районі Богданівки. Тривають бої.

#наступ Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському та Мелітопольському напрямках....

Опубликовано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine Четверг, 14 сентября 2023 г.

 

Звільнення Андріївки також підтвердили у 3-й окремій штурмовій бригаді ЗСУ.

«У результаті блискавичної операції російський гарнізон Андріївки був оточений, відрізаний від основних сил та знищений. 72-а окрема мотострілкова бригада рф — розбита вщент!» — зазначають військові.

Бійці 3-ї ОШБ заявляють, що за дві доби ліквідували:

  • начальника бригадної розвідки російського підрозділу;
  • трьох комбатів ;
  • майже всю піхоту 72-ї бригади, разом з офіцерами та значною кількістю техніки.

«Бої тривають, наші підрозділи продовжують закріплюватись на нових позиціях. Відтак про конкретні цифри 200-х, 300-х противника та інші найцікавіші деталі операції — згодом», — додають у бригаді. 

Військові нагадують, що вже неодноразово завдавали 72-й російській бригаді значних втрат, і тепер, після відновлення та перегрупування, «ворог зазнав тотального провалу».

«Взяття та утримання населеного пункту Андріївка — наш шлях до прориву на правому фланзі від Бахмута, і ключ до успіху всього подальшого наступу», — додають у 3-й ОШБ.


14 вересня про звільнення Андріївки повідомляла заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Але у Генштабі заявили, що ця інформація на той момент була передчасною.

Фото на головній: Генштаб ЗСУ