Web Analytics

У Харкові затримали адвокатів, які за гроші обіцяли роботу в ДБР

Слідчі Державного бюро розслідувань затримали двох адвокатів під час одержання хабаря: за 15 тис. доларів вони обіцяли допомогти з працевлаштуванням у ДБР.

Адвокатів затримали в Харкові 17 лютого, повідомляють у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

«За даними слідства, двоє адвокатів розробили злочинний план з метою особистого збагачення. Згідно з розробленим планом, вони видавали, що мають вплив на членів конкурсної комісії з проведення конкурсів на зайняття посад працівників ДБР», — кажуть у прокуратурі.

Як уточнили в Держбюро розслідувань, обидва юристи працюють на Харківщині. Вони просили гроші в учасника конкурсу на оперативні посади в полтавському теруправлінні — воно відповідає за Дніпропетровську, Полтавську, Сумську та Харківську області. За 15 тис. доларів обіцяли перемогу в конкурсі та подальше працевлаштування.

14 лютого під контролем правоохоронців адвокатам передали першу частину хабаря — 1 тис. доларів. За три дні, під час передачі решти коштів, обох затримали в одному з харківських супермаркетів.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у шахрайстві (ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України). Максимальне покарання за цією статтею — вісім років ув’язнення.