Web Analytics

У Харкові засуджені чинили опір працівникам колонії — ДКВС

Група засуджених, що відбуває покарання в Олексіївській виправній колонії №25, готувала «протиправні дії з метою дестабілізації обстановки в установі».

Про це повідомляє Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України.

За даними Адміністрації, засуджені готували протиправні дії «за допомогою криміналітету з волі, а також окремих зв’язаних з криміналітетом так званих громадських та правозахисних організацій».

8 січня персонал установи із підкріпленням з інших установ, в тому числі групами швидкого реагування та воєнізованого формування, провели загальний обшук у колонії. Окремі засуджені, за повідомленням ДКВС, чинили опір, тому до них застосували фізичну силу і спецзасоби.  

«У зв’язку із груповими протиправними діями, чинення фізичного опору персоналу та невиконання законних його вимог, перешкоджанню проведенню обшуку, проявами буйства, до окремих засуджених було застосовано фізичну силу та спеціальні засоби — кайданки. Після застосування фізичної сили та спеціальних засобів засуджені були оглянуті медичними працівниками. Стан їх здоров’я задовільний», — інформують в ДКВС. 

Під час обшуку вилучили «ряд заборонених предметів, у т.ч. три мобільних телефони». 

За наказом начальника Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації в Олексіївській виправній колонії ввели «режим особливих умов»: посилено охорону, «здійснюються інші додаткові режимні заходи». 

Нинішню ситуацію в установі називають задовільною і керованою. 


Державна установа «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» розташована на Олексіївці у Харкові. За інформацією Північно-Східного міжрегіонального управління, це колонія середнього рівня безпеки для утримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які раніше відбували покарання у вигляді позбавлення волі. Розрахована на утримання 1230 осіб. 

Теги: