У Харкові відновили повалений знак на честь проголошення суверенітету України

Пам'ятний знак, розбитий 6 травня, відновили на тому ж місці за два дні. 

Сьогодні вранці полагоджений знак вже на місці, повідомляє кореспондент «МедіаПорта».

 

Пам'ятний знак з табличкою «На честь самовизначення української нації 16 липня 1990 року — Декларації про державний суверенітет України», встановлений у 1990 році у Саду Шевченка біля площі Свободи за ініціативи харків'янина Володимира Пасічника, знайшли зруйнованим вранці 6 травня. Поліція відрикла провадження.

Директор міського Департаменту комунального господарства Олексій Богач у коментарі UA: Харків 6 травня сказав, що камінь планують полагодити за два дні або щонайдовше до кінця тижня. За документами Департаменту культури і туризму обладміністрації, з 2015 року пам'ятний знак міститься в переліку «щойно виявлених об'єктів культурної спадщини», але Мінкульт його досі не затвердив. Обслуговуванням пам'ятника займаються міські комунальники. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.