У Харкові троє виборців розірвали бюлетені

Правоохоронці зафіксували перші порушення на харківських дільницях від початку голосування.

В Індустріальному районі Харкова на двох дільницях бюлетені порвали жінки, повідомляють у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Наразі правоохоронці проводять перевірку.

Як зазначили у громадській організації «Громадянська мережа «Опора», один з випадків стався на дільниці на вулиці Франтішека Крала. Члени комісії викликали поліцію.

«Правоохоронцям дівчина пояснила, що розірвала бюлетень, бо не хотіла ні за кого голосувати і неправильно зрозуміла члена ДВК, який сказав їй зіпсувати бюлетень, якщо вона не хоче віддавати свій голос», — кажуть в «Опорі».

Фото: hk.npu.gov.ua

Ще одне подібне порушення зафіксували в Київському районі, на дільниці на вулиці Поздовжній.

«59-річний чоловік, знаходячись у стані алкогольного сп‘яніння, порвав свій бюлетень і викинув його біля урни. Поліцейські, які чергували на дільниці, припинили дії правопорушника», — розповіли в ГУНП.

Відомості про подію внесли до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень Київського райвідділу.  

Всім трьом правопорушникам загрожує адміністративна відповідальність.

На Харківщині — 1,6 тис. виборчих дільниць і 2,1 млн виборців. Всі дільниці в регіоні сьогодні відкрилися вчасно. Голосування триватиме до 20.00.

Для мажоритарних округів надрукували бюлетені п’яти форматів — у залежності від кількості кандидатів. Для багатомандатного округу — одного формату. 

На Харківщині на виборах чергуватимуть майже 10 тисяч силовиків.

В області тимчасово змінили місце голосування майже 18 тисяч виборців.  

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.