У Харкові шукають вибухівку в семи готелях

Вибухотехніки перевіряють будівлі та територію навкруги. Людей евакуюють.

Про нібито замінування одразу семи готелів правоохоронцям повідомили сьогодні близько 9.00, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Йдеться про будівлі на вулицях Шевченка, Нестерова, Копилівській, Сумській, Люсінській, проспектах Гагаріна і Московському. 

Вибухотехніки та кінологи перевіряють будівлі та територію навкруги.Постояльців і персонал евакуюють.

UPD 14:20 Поліція перевіряє інформацію про замінування торговельного центру «Дафі». Людей евакуюють.

UPD 7.05.2019: Правоохоронці закінчили перевіряти заклади увечері 6 травня: оглянули загалом понад 11 тис. кв. м, евакуювали близько 5000 людей. Вибухівку ані в готелях, ані в торговельному центрі не знайшли.

Як уточнили у відділі комунікації, силовики оглядали готелі «Британія», «Дружба», «Капуста», Mirax, Kalyna, Nemo і Felisa.

Масові повідомлення про замінування об'єктів у Харкові надходять до поліції з 21 квітня. На вихідних вибухівку шукали в торговельному центрі «Дафі». Силовики евакуювали понад тисячу людей, нічого небезпечного у ТРЦ не знайшли.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.