У Харкові школярі повернуться за парти 16 листопада

У Харкові вирішили поновити шкільні заняття у звичайному режимі. До цього майже два тижні середні та старші класи навчалися дистанційно.

Як повідомили у пресслужбі Харківської міськради, з понеділка, 16 листопада, у 5-11 класах скасовуються дистанційні та поновлюються звичайні заняття, з відвідуванням шкіл.

Як пояснила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, скасування дистанційного навчання пов'язано з тим, що Кабінет міністрів відмовився від адаптивного карантину і запровадив обмеження помаранчевої зони скрізь в Україні.

«За постановою, яку уряд ухвалив 11 листопада, відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти забороняється тільки у випадку, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти і персоналу навчального закладу», — кажуть у міськраді.

Фото: city.kharkov.ua

Дистанційний режим навчання в усіх класах загальноосвітніх шкіл Харкова, крім початкових, запровадили з 3 листопада — днем пізніше, ніж вказувалося у рішенні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.