Web Analytics

У Харкові розпочинається аудит Центру екстреної допомоги

Перевірка комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на чолі з Віктором Забаштою триватиме з 6 липня по 1 вересня. 

Розпорядження про проведення внутрішнього аудиту 2 липня підписав голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер. 

Під час перевірки мають встановити, як здійснюється управління бюджетними коштами, процес закупівель тощо. 

Аудиторську групу очолює начальниця управління фінансово-господарського забезпечення — головний бухгалтер апарату Харківської ОДА Надія Лобас.


У травні працівники швидкої виходили на акцію протесту. Частина з них скаржилася на умови праці та висловлювала незадоволення несправедливим, на їх думку, розподілом надбавок за роботу в умовах COVID-19. Деякі працівники заявили, що постраждали через свою позицію — керівництво, за їх словами, висувало до них необґрунтовані претензії. 

У квітні під час передачі благодійної допомоги від бізнесмена Юрія Сапронова у Харкові стався конфлікт між волонтеркою його команди Наталією Поповою та керівництвом швидкої. 

Попова, яка нині є радницею голови Харківської ОДА, повідомляла, що отримує скарги від працівників швидкої, пов’язані із роботою керівництва підприємства. За її словами, їй відомі випадки використання медпрепратів, строк дії яких вийшов, нестачі і невикористання костюмів індивідуального захисту, а в деяких швидких не працює обладнання. 

26 червня голова ОДА закликав директора Центру звільнитися та пообіцяв провести аудит підприємства. 

Директор Центру Віктор Забашта звинувачення у незадовільній роботі відкидає і вважає, що на нього здійснюється «інформаційна атака». 

3 липня голова Харківської облради Сергій Чернов запропонував створити робочу групу для перевірки чотирьох медзакладів, в тому числі Центру екстреної медицини.