У Харкові протестували іноземні студенти

Студенти-медики невдоволені іспитом «Крок 2». 

Як повідомляє UA: Харків, сьогодні у Харкові протестували близько 100 іноземних студентів медичних факультетів. Співорганізатор акції Мохаммад Анвар розповів, що студенти вважають несправедливим вимоги обов'язкового іспиту, який складали на минулому тижні. 

Директор навчально-наукового інституту міжнародної освіти Національного університету ім. В.Н.Каразіна Олексій Навроцький вийшов до протестувальників. «Студенти різні, в них різний рівень підготовки, знань, тому є студенти, яким «Крок» здавати важко. Ми розберемось, чи повністю екзамен, який був запропонований МОЗ, відповідає затвердженим програмам і відповідає тому рівню підготовки, який МОЗ вимагає від випускників цієї спеціальності», — сказав Навроцький.

Іноземні студенти, які навчаються на медичних факультетах, протестують не вперше і не тільки у Харкові. Аналогічні акції проходили торік і цього року в інших регіонах України. 

«Зміст іспиту «Крок 2» повністю відповідав програмі навчання та встановленій структурі змісту іспиту, яка оприлюднена на офіційному сайті Центру тестування»,  — зазначають у Центрі тестуванні при МОЗ України

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.