У Харкові простилися з курсантом з Львівщини, загиблим в катастрофі Ан-26

Церемонія прощання з 20-річним Віталієм Вільховим, одним з 26 загиблих в авіакатастрофі біля Чугуєва, відбулася 29 вересня на Меморіалі Слави у Харкові. 

До Харкова приїхали рідні загиблого. На Меморіал прийшли курсанти університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба, керівництво вишу, силовики, представники облдержадміністрації. 

Фото Харківської ОДА

Фото Харківської ОДА

Фото Харківської ОДА

Фото Харківської ОДА

20-річний Віталій Вільховий — випускник Львівського державного ліцею ім. Героїв Крут. 

Внаслідок падіння Ан-26 біля курсант Харківського університету Повітряних сил отримав тяжкі травми й опіки і помер у лікарні невідкладної допомоги в Харкові наступного дня.

Віталія Вільхового поховають на Львівщині. 


Військовий Ан-26, на борту якого перебувало 27 людей, розбився біля Чугуєва 25 вересня. Загинули 19 курсантів з різних регіонів України та сім членів екіпажу. Вижив 20-річний курсант. У стабільному стані він перебуває у військовому шпиталі. 

Державне бюро розслідувань повідомило про вилучення двох бортових самописців та значної кількості речових доказів. Призначено 26 судово-медичних експертиз, 25 генетико-молекулярних експертиз, відібрано зразки для ДНК-експертиз від 18 родичів загиблих курсантів та 7 родичів членів екіпажу.

«Після проведення всіх експертиз з ідентифікації загиблих, їх тіла будуть повернуть їх родичам в найкоротші терміни», — повідомили в ДБР. 

У військовій частині вилучили документи щодо організації та проведення польотів, 40 людей допитали як свідків. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.