У Харкові проходить акція «Марш злих харків'ян»: фото

Учасники акції під Харківською міською радою вимагають від влади виконання судового рішення про призупинення дії нових тарифів на проїзд в електротранспорті. 

Як повідомляє кореспондент «МедіаПорту», учасники «Маршу злих харків'ян» тримають в руках плакати «Метро по 5», «Гена, не грай в наперстки з громадою», «Поверніть гроші від реклами, а не лізьте до нас у кишені». 

За даними відділу комунікації обласного управління поліції, очікується, що в марші братимуть участь до 500 людей. Охорону порядку забезпечують 120 правоохоронців. 

Під час акції учасники складають клопотання про залучення в якості потерпілого від невиконання рішень суду про призупинення дії нових тарифів. 

 

Протестувальники мають намір пройти від міськради до готелю «Національ», де мешкає Харківський міський голова Геннадій Кернес. 

Читайте також«Марш злих харків'ян»: біля готелю «Національ» посилена охорона

  • 6 лютого виконком Харківської міськради підвищив вартість проїзду в метро з 5 до 8 гривень, у трамваях і тролейбусах — з 4 до 6 гривень.
  • 19 лютого за заявами ГО «Харківський антикорупційний центр» суд призупинив дію підвищення до розгляду позову по суті, проте транспортні підприємства до попередніх тарифів не повернулися.
  • 20 лютого прокуратура повідомила про відкриття кримінального провадження за статтею «Умисне невиконання судового рішення».
  • Того ж дня вранці виконком ухвалив рішення про підвищення тарифів у новій редакції. Саме ними, за словами віце-мера Євгена Водовозова керуються у міськраді і на комунальних підприємствах електротранспорту.
  • 21 лютого антикорупціонери направили до суду клопотання про винесення окремої ухвали та вжиття заходів судового контролю. Коли його розглянуть, ще невідомо. 
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.