У Харкові поновлюють постачання газу й електрики після обстрілів

У харківському мікрорайоні «Горизонт» повернули газ у домівки 7 тис. мешканців, на Журавлівці — відновили світло у приватному секторі.

Газ знову отримують 7 тис. мешканців «Горизонту», повідомили 8 червня у пресслужбі «Харківміськгазу».

Газовики нагадують, що мікрорайон на околиці Харкова неодноразово обстрілювали з перших днів війни: нині там — розбиті будинки та дороги, знищена інфраструктура. Розпочати комплексний ремонт вдалося, лише коли сапери розмінували територію.

«Спеціалісти газової компанії обстежили підземні та наземні газопроводи, провели роботи зі зварювання отворів від уламків снарядів. Подекуди для відновлення газопостачання в житловий будинок виконали перемонтаж газової системи», — перелічили у «Харківміськгазі».

Фото: Facebook/«Харківміськгаз»

Паралельно ремонтували мережі й в мікрорайоні «Сонячний».

«Крім цього, газовики повернули стабільне газопостачання для багатьох мешканців Шевченківського району після нещодавніх ворожих ударів, які також принесли із собою руйнування та жертви», — додають у пресслужбі.

На Журавлівці після обстрілу 7 червня у приватному секторі без світла залишилися понад 400 сімей, повідомили у пресслужбі «Харківобленерго».

«Російській агресор завдав удару по житловим будинкам з реактивної артилерії. Місцеві мешканці розповідають, що прокинулися від вибухів, які начебто нагадували новорічний феєрверк. Внаслідок обстрілу є пошкодження житлової забудови», — розповідають енергетики.

Біля воріт одного з подвір'їв залишилася вирва з хвостовиком від ракети. Уламки боєприпасу перебили дріт повітряної лінії електропередачі, і дві трансформаторні підстанції знеструмило.

Фото: Facebook/«Харківобленерго»

Електропостачання поновили того ж дня.

«Ремонтна бригада Центрального району електричних мереж замінила провід на пошкодженій ділянці та повністю відновила електроживлення одразу на декількох вулицях житлового району», — зазначили в обленерго.


У середині травня харківські енергетики розпочали ремонт підстанції, що живить північну Салтівку. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.