Web Analytics

У Харкові поліція шукала вибухівку в клубі та шпиталі

Вибухотехніки та кінологи перевірили обидва заклади. Жодних небезпечних речовин не знайшли.

Про вибухівку, нібито закладену в двох закладах, силовикам повідомили 23 вересня, йдеться в оперативному зведенні на сайті Харківської обладміністрації.

О 10.00 на електронну пошту поліції надійшло повідомлення про замінування військового шпиталю на вулиці Культури, 5. О 20.40 невідомий зателефонував правоохоронцям і розповів про вибухівку в клубі Fishka на вулиці Пушкінській, 3.

Обидва заклади оглянули кінологи та вибухотехніки.

«Фахівці обстежили 1600 кв. метрів прилеглої території та приміщень об’єкту, евакуація громадян не проводилася. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили», — розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Відомості про події зареєстрували в Шевченківському і Київському райвідділах.

Фото: hk.npu.gov.ua

У Харкові масові повідомлення про замінування надходять з 21 квітня. Силовики перевіряли готелі, торговельні центри, школи, університети та коледжі, будівлю міськради та районні адміністрації, заводи, вокзали, аеропорт тощо. На початку вересня невідомий заявив про замінування одночасно понад 400 закладів. У жодному випадку вибухівку не знайшли.

Читайте MediaPort у Telegram