Web Analytics

У Харкові покажуть інклюзивну виставу для дітей

Проект веде громадська організація «Платформа театральних ініціатив» за підтримки Українського культурного фонду.

Інтерактивна вистава за мотивами народних казок «Три лисички»— спільний задум митців і фахівців з інклюзії, розповідають організатори проекту. Вона розрахована на дітей віком від трьох до дев'яти років. Виставу прагнуть зробити такою, щоб цікаво було всім юним глядачам, незалежно від особливостей розвитку.

У проекті беруть участь актори, художники, музиканти, драматурги. Фахівці з інклюзії та розвитку дітей проводять для команди тренінги і семінари, допомагають розробити спеціальні інтерактивні ігри.

Як пояснила координаторка проекту Анастасія Волкова, окрім створення вистави, учасники відвідають кілька сімей, щоб привітати дітей з інвалідністю з днем народження. Тому спочатку хочуть самі розібратися: як грати в такі ігри та яку користь вони несуть.

«Адже одне з ключових питань, на якому концентрується вся команда — як дати максимум вражень і переживань кожній дитини, з якою ми будемо працювати», — каже Волкова.

Фото: ГО «Платформа театральних ініціатив»

Над виставою почали працювати в липні. Прем’єри заплановані на жовтень. Шість показів відбудуться у харківському Будинку актора, ще два — в Полтаві. Відвідування — безкоштовне.

Проект веде громадська організація «Платформа театральних ініціатив» за підтримки Українського культурного фонду. Команда вже готувала вистави для дітей: «Лікар Посміхайко», «Дружочок Сонечко», «Казки Джулії. Кит і Равлик» тощо. Остання отримала приз глядацьких симпатій конкурсу Taking The Stage від Британської Ради в Україні.

Читайте MediaPort у Telegram