У Харкові покажуть документальний фільм про окупацію Криму

Прем’єрний показ відбудеться 12 квітня в кінотеатрі «Боммер». Початок — о 17.00.

Документальний фільм «Крим. Оточені зрадою» військового кореспондента Віктора Грома розповідає про боротьбу 36-ї бригади берегової оборони під час окупації півострова, йдеться на сторінці презентації стрічки у Facebook.

«Автор фільму одним з останніх виходив із заблокованої військової частини у селищі Перевальне АР Крим, де на той час розташовувалась бригада. Там він відзняв унікальні кадри захоплення і блокування частини, а також обличчя тих, хто зрадив, і тих, хто залишився вірним присязі», — говорять організатори показу.

Фото: Facebook/36 окрема бригада морської піхоти

До стрічки також увійшли інтерв’ю з Уповноваженим Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим, командувачем Військово-морськими силами Ігорем Воронченком, командиром батальона 36-ї бригади Юрієм Головашенком і командиром роти Віктором Сікозою, які були очевидцями та безпосередніми учасниками подій.

Фільм знято Міністерством оборони України.

Прем’єрний показ відбудеться 12 квітня в кінотеатрі «Боммер» (вулиця Полтавський шлях, 6). Початок — о 17.00.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.