У Харкові поховали ексдиректора авіазаводу Анатолія Мялицю

Колишній генеральний директор Харківського авіазаводу Анатолій Мялиця помер 5 квітня після тяжкої хвороби. Наступного дня його поховали в Харкові на цвинтарі №2.

Анатолію Мялиці, який майже два десятиріччя очолював Харківське державне авіаційне виробниче підприємство, було 80 років. Він помер 5 квітня після тяжкої хвороби, повідомили у пресслужбі Харківської міськради.

6 квітня в Центрі культури Київського району провели церемонію прощання. Крім близьких і друзів Мялиці, прийшли його колеги, вчені, почесні громадяни Харкова, Герої України Алла Коваленко і Михайло Борисюк, представники харківських підприємств, ветеранських організацій і місцевої влади.

Колишнього керівника ХДАВП поховали на цвинтарі №2 на вулиці Пушкінській.

Фото: city.kharkov.ua

Анатолій Мялиця тричі обіймав посаду генерального директора Харківського авіазаводу: з 1985 по 1990 рік, з 1996 по 2002 і з 2008 по 2015. 

У 2002-2004 роках Мялиця був міністром промислової політики. Він мав звання Героя України та заслуженого машинобудівника, науковий ступінь доктора технічних наук, був почесним професором Національного аерокосмічного університету «ХАІ» імені Жуковського. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.