У Харкові побудують три гуртожитки для переселенців

На місці модульного містечка в Харкові, де наразі мешкають близько 200 переселенців з Донецької та Луганської областей, планується побудувати гуртожитки.

Про плани щодо будування повідомили у пресслужбі Харківської міськради.

Наразі в містечку — 196 мешканців, з них 78 дітей і 27 людей з інвалідністю. Частина сімей отримує соціальну допомогу і не може орендувати або придбати житло.

Як розповів під час зустрічі з переселенцями секретар міської ради Ігор Терехов, на території модульного містечка планується побудувати створити гуртожитки. Їх побудують на умовах співфінансування: 30% суми — з міського бюджету, решта — з державного.

«Свого часу разом з німецькою компанією «GIZ» ми першими в Україні побудували модульне містечко для переселенців, але воно було розраховане на п'ять років. На жаль, конструкція приходить у непридатність, і нам потрібно створити для людей комфортні умови. Тут живуть люди, які потребують соціального захисту, люди з інвалідністю, сім'ї з дітьми. За ці роки в містечку народилося 30 дітей. Розраховуємо якомога швидше отримати кошти і стати до роботи», — зазначив Терехов.

Нові гуртожитки також пропонують обладнати автономними газовими котельнями, що дозволить економити на оплаті комунальних послуг.

Фото: city.kharkov.ua

Модульне містечко для переселенців з Донецької та Луганської областей відкрили у Харкові в січні 2015 року. Комплекс, розрахований на 400 людей, побудували в районі аеропорту. До нього увійшли житлові модулі, пральні, адміністративно-господарський блок. Переселенців забезпечили побутовою технікою, постільною білизною, кухонним приладдям.

У березні 2017 року в модульному містечку стався нещасний випадок: на футбольному майданчику, розташованому біля комплексу, загинув 13-річний переселенець з Луганська, на якого впали незакріплені ворота.

Читайте також: Модульні містечка. Як тимчасове житло стало постійним

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.