У Харкові лікують 16-річного хлопця, який витягнув із полум’я дідуся

Єгор Чернецький — у важкому стані в реанімації опікового відділення. Його батькам потрібні гроші на лікування сина.

Родина Чернецьких — зі Станиці Луганської, 16-річний Єгор навчається у Сєвєродонецьку на автослюсаря. Додому хлопець приїхав святкувати Новий рік, йдеться у сюжеті UA: Харків. У ніч на 1 січня в будинку сталася пожежа. Єгор витягнув із полум’я свого дідуся — у чоловіка інвалідність, немає ноги.

«Я говорю: синок, як ти його тягнув? Він — високий у нас дід, — згадує мати хлопця Галина Чернецька. — Він каже: мам, я тоді не дивився, нічого не відчував. У мене просто було в голові — врятувати діда».

Єгор отримав важкі опіки. Спочатку його доправили у місцеву лікарню, потім перевезли до Лисичанська, а 3 січня — до Харкова. Нині хлопець — у лікарні швидкої допомоги.

«Стан хлопчика на теперішній час стабільно важкий. Він перебуває у відділення реанімації опікового відділення, — розповіла заступник головного лікаря з медичної частини Олена Полещук. — У нього 60% опіків, з них 20% глибоких. Він готується до оперативних втручань».

За словами Галини Чернецької, щодня вона витрачає на ліки 1500-2000 в день. Гроші також потрібні на майбутню операцію.

Всіх, хто хоче допомогти, просять перераховувати кошти на картку матері: Чернецька Галина Володимирівна, 4149 4991 1190 5079.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.