У Харкові готують відділення для долікування хворих на COVID

Додаткові ліжка планують розгорнути у колишньому гінекологічному відділенні пологового будинку №2 на проспекті Московському, 145. Облаштувати його хочуть коштом гранту. 

Про це 11 серпня у Харківському прес-клубі розповіла заступниця мера Харкова з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, повідомляє пресслужба міськради. 

За її словами, перші 30 ліжок в окремій будівлі планується розгорнути 13 серпня, у планах — додати до них ще стільки ж.

«До вихідних розгорнемо відділення на 60 ліжок за умови, що наберемо персонал. Для цього проводимо відеоконференції з усіма головними лікарями, кажемо, що потрібні фахівці», — сказала Горбунова-Рубан.

За словами заступниці мера, відділення відремонтували, «планується закупити нові меблі за грантові кошти». Приміщення буде філією міської клінічної багатопрофільної лікарні №17. 

«Коли ми його організовували, ліжка збирали всюди, де тільки можна було, і вийшло, що всі вони хоч і робочі, але різні. Тепер ми хочемо обладнати це відділення сучасними функціональними ліжками і спецмеблями, і на ці цілі ми використаємо кошти гранту, який нам готові надати німецькі партнери», — сказала Горбунова-Рубан.

За її словами, станом на 11 серпня у двох міських лікарнях, №13 та №17, загалом на долікуванні після обласної інфекційної лікарні перебувало 143 пацієнти. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.