У Харкові для прийому хворих на СOVID відкриють ще один медзаклад — Кучер

У Харківській облдержадміністрації готуються до ухвалення рішення про відкриття для прийому хворих на коронавірус Харківського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.

Про це в інтерв’ю «МедіаПорту» 11 червня сказав голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер

«Всі підготовчі дії з приводу того, щоб приймали людей в Чорнобильську лікарню, вже прийняли. Вона готова на сьогоднішній день. Завтра відбудеться нарада з містом. Завтра ми остаточно вирішуємо з приводу міста, яким чином вони будуть реагувати. Перше, що мене турбує, це гасіння розповсюдження захворюваності, тому що більше 80% — це жителі міста. Завтра буде проведений певний інструктаж міських лікарів. І друге — це питання прийому хворих на СOVID. Завтра, після цього, буде рішення з приводу того, коли саме буде відкрита Чорнобильська лікарня», — сказав він.  

Він також зауважив, що був певний спротив з боку пацієнтів цієї лікарні. 

«Я не розумію, чому висловлювались так негативно з приводу цього наші шановні чорнобильці. Маючи нагоду, я б звернувся до них: все ж таки з розумінням поставитися. Щоб розвантажити, нам необхідно задіяти ще один медичний заклад обов'язково. Тим паче, що вони на 100% готові. Ми провели нараду і з головним лікарем», — сказав Кучер. 

За його словами, до диспансеру поставлять нове обладнання, в тому числі апарати штучної вентиляції легень, яке залишиться в медзакладі й у подальшому. 

Інтерв'ю з Олексієм Кучером повністю читайте на «МедіаПорті» згодом. 


Опорними у боротьбі з СOVID на Харківщині визначені близько двадцяти лікарень. З початку карантину хворих на коронавірус на Харківщині приймають районні лікарні в області та Харківська обласна інфекційна лікарня. Основне навантаження бере на себе обласна інфекційна лікарня. 

Після двох негативних ПЛР-досліджень пацієнтів з обласної інфекційної лікарні на долікування направляють до міських лікарень №17 та №13 (у лікарні №13 вводили карантин — ред.), пояснювали у Харківській міській раді. За інформацією радниці Олексія Кучера Наталії Попової, 17 міська лікарня у поодиноких випадках приймає і хворих на СOVID, але тільки в разі якщо йдеться про пацієнтів з хірургічною патологією: «Наприклад, переводили пацієнта з кровотечею у шлунку». 

Водночас, як повідомили у пресслужбі Харківської облдержадміністрації із посиланням на обласний Департамент охорони здоров'я, станом на 10 червня 17 міська лікарня прийняла 59 пацієнтів з підтвердженою коронавірусною хворобою. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.