У Харкові через повідомлення про вибухівку перевірили півсотні об’єктів

Жодних небезпечних предметів силовики не знайшли. Евакуацію не проводили.

Про вибухівку, нібито закладену на 52 об’єктах, правоохоронцям заявили 12 серпня, розповідають у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Повідомлення надійшло електронною поштою. Йшлося про замінування аеропорту, 22 торговельних центрів, 21 житлового будинку і восьми медичних установ.

Всі об'єкти оглядали кінологи та вибухотехніки. Сьогодні близько 10.00 у поліції звітували, що перевірка завершена. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин силовики не знайшли.

Людей під час огляду не евакуювали, транспорт не відводили.

Наразі слідчі з'ясовують, хто заявив про замінування, і вирішують, як кваліфікувати події за Кримінальним кодексом України. 

Фото: hk.npu.gov.ua

У Харкові масові повідомлення про замінування надходять з 21 квітня. Силовики перевіряли готелі, торговельні центри, школи, університети та коледжі, будівлю міськради та районні адміністрації, заводи, вокзали, аеропорт тощо. У жодному випадку вибухівку не знайшли.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.