Web Analytics

У Харкові — аварія на водогоні: частина Салтівки залишилася без води

У районі Салтівки тимчасово відключили воду на деяких вулицях через пошкодження магістрального трубопроводу. Обіцяють відремонтувати ще до кінця доби.

Про аварію повідомили у пресслужбі комунального підприємства «Харківводоканал». В районі Салтівського шосе пошкоджено водогін діаметром 1200 мм.

«Буде проведено відключення мережі холодного водопостачання у частині Салтівського житлового масиву, обмеженого вулицями: Салтівське шосе, Тракторобудівників, Краснодарська, Сонячна, Тимурівців, Гарібальді, Бучми, Гвардійців Широнінців (парна сторона). Наразі діагностуємо характер пошкодження та визначаємо обсяг робіт», — прокоментував  заступник гендиректора водоканалу Владлен Волков.

Воду обіцяють знову включити до 24:00 1 грудня.

До цього часу воду мешканцям району підвозитимуть автоцистернами.

Фото і відео з місця аварії — неподалік храму Святої Матрони — вранці розміщували у соцмережах, зокрема в Telegram-каналі «Авто-Харків». Видно, що з під землі бив струмінь води, дорога залита. Користувачі попереджали, що трамваї на Салтівському шосе стоять.


На початку листопада у Лозовій Харківської області сталася аварія на водогоні. Без води залишилися житлові будинки та дитсадок, загалом понад тисячі людей.