Web Analytics

Завантаження...

У харківському метро вже встановили чверть валідаторів для E-ticket — міськрада

Загалом на станціях харківської підземки планують встановити понад 400 валадіторів.

Наразі на станціях метро вже встановили 100 валідаторів для системи E-ticket, повідомляє прес-служба Харківської міськради. На додаток планується ще 334.

За даними на 1 вересня, на трамвайних і тролейбусних зупинках є 170 терміналів Е-ticket для придбання та поповнення квитків – разових та електронних. У наземному електротранспорті встановили 451 бортовий комп'ютер і 1419 валідаторів реєстрації проїзду.

Протягом серпня школярам додатково видали 30 пільгових електронних квитків (всього — 84,8 тисячі). Два квитки — співробітникам районних територіальних центрів соціальних послуг (усім категоріям медичних і соціальних працівників видали 1342). Ще 34 — працівникам комунальних підприємств Харкова (всього — 1244).

За останній місяць школярам також замінили 206 квитків через втрату або пошкодження (всього — 908).

Фото: Facebook/metro.kh

28 серпня виконком Харківської міськради затвердив Порядок функціонування системи «Електронний квиток» у міському електротранспорті. За словами директора Департаменту інфраструктури Сергія Дульфана, це дозволить почати другий етап реалізації проєкту «Електронний квиток» — видачу пільгових карт на проїзд у метро, ​​трамваях і тролейбусах пенсіонерам і ветеранам праці.

За інформацією Дульфана, харків’яни вже подали 127 тисяч заяв на оформлення пільгових електронних квитків.

Систему єдиного квитка для електричного транспорту E-ticket презентували в Харкові в листопаді 2017 року, а невдовзі запустили в трамваях і тролейбусах. Передбачалося, що метро підключиться до E-ticket з 1 січня 2018 року, однак терміни неодноразово переносили. У тестовому режимі система запрацювала у квітні 2019-го. У мерії планували, що тестування триватиме до півтора місяців, а після цього метрополітен почне поступово відмовлятися від проїзних карток старого зразку.

На початку серпня міськрада звітувала про завершення першого етапу впровадження системи E-ticket у підземці.

Читайте MediaPort у Telegram