У харківському екопарку вперше народилося зебреня

Дитинчаті зебри, яке побачило світ в екопарку, вже близько місяця. Ім’я ще не вибрали — харків’яни можуть пропонувати свої варіанти.

Дитинча — перше у зебр Марті та Мартина, повідомили у пресслужбі екопарку. Зебреня народилося на початку червня, почувається добре.

«Це дівчинка, батьки — наші старожили Марті і Мартін. Ім'я дитині поки не вибрали, за традицією надаємо можливість відвідувачам — свій варіант імені вони можуть запропонувати в соцмережах. Деякий час Марті з донькою знаходилися на карантині, а зараз вже виходять разом на прогулянку. Родичі їх не кривдять, за цим строго стежить тато», — розповів завідувач сектору «Копитні» Сергій Попов.

Фото: Facebook/Feldman Ecopark

За словами Попова, у зебр, як і у коней, керують дорослі самці, у шлюбний період між ними можливі сутички. Але в екопарку вони співіснують мирно, хоча їхні вольєри для безпеки розділені на дві частини.

Наразі в екопарку сім саванних зебр — вони мешкають у локації «Африка», поруч зі страусами та бородавочниками.

«У нас було два самця і дві самки — дві сім'ї, у одній з яких з'явилося перше потомство. Тиждень тому приїхали ще дві самки. Вони, як і попередня пара, яка прибула минулої осені — теж з Риги. Це мама з донькою-підлітком. Тепер у самців буде можливість сформувати два гареми, що краще відповідає їхньому способу життя у природному середовищі», — каже завідувач сектором.

Зараз на планеті збереглися три види зебр, четвертий був повністю винищений людиною в позаминулому столітті.  

У харківському екопарку — близько 5000 тварин 300 видів, багато з яких занесені до Міжнародної Червоної книги.


У серпні 2019 року з екопарку втекла одна із зебр. Тварина вирвалася на волю, коли її переводили до нового вольєру.

Читайте також: «Ти маєш мислити як зебра, а ти заліз на дерево…»

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.