У Харківській міськраді відповіли, коли дозволили рекламу на Палаці творчості

Розміщення конструкцій, які за три тижні до виборів рекламували партію «Опозиційний блок», виконком Харківської міської ради погодив минулої середи, 24 липня. 

Про це «МедіаПорту» стало відомо із відповіді Департаменту контролю міськради на інформаційний запит.

«Вказані у Вашому зверненні спеціальні конструкції вже були предметом перевірки Департаменту контролю міської ради у грудні 2018 року, за результатами якої було встановлено, що конструкції розміщувались товариством з обмеженою відповідальністю «Інвол А» з порушенням вимог законодавства України про рекламу та благоустрій населених пунктів», — йдеться у відповіді за підписом директора департаменту Олексія Артикуленка.

Оскільки виконком не погоджував розміщення зовнішньої реклами, спеціаліст відділу реклами направляв підприємству припис, після чого у березні 2019-го виконком виніс рішення про демонтаж чотирьох рекламних конструкцій — двох дахових та двох на фасаді, зазначили в департаменті. 

«Разом з тим, слід зауважити, що після здійснення демонтажу власник спеціальних конструкції повторно здійснив самовільне їх розміщення», — повідомив Артикуленко.

Тоді, за даними департаменту, підприємству ще раз винесли припис «з вимогою демонтажу рекламних засобів», але власник звернувся за погодженням. І отримав його 24 липня.

«…за цей час власником спеціальних конструкцій було подано 4 заяви на отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та необхідний перелік документів. Станом на сьогодні вказані у Вашому зверненні спеціальні конструкції розміщені на підставі дозволів №№5773-5775, 5791, виданих на підставі рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.07.2019 №562, та погоджених у встановленому порядку з Харківською обласною радою, комунальним закладом «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості», Департаментом містобудування та архітектури Харківської міської ради та, оскільки будівля є пам’яткою історії місцевого значення, з Управлінням культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації», — повідомили у департаменті.

Рекламний екран та щити з’явилися на будівлі Палацу дитячої та юнацької творчості навесні. Екран транслював як комерційну рекламу, так і іміджеві ролики, зокрема, голови ХОДА Юлії Світличної, заступника голови Харківської облради Володимира Скоробогача. Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив, що телеекран небезпечний і розміщений без дозволу міської влади. Конструкції демонтували.

На початку липня, за три тижні до парламентських виборів, екран повернули. Відтоді, окрім роликів зі Світличною та іншої реклами, він транслював агітацію політичної партії «Опозиційний блок», третім номером у списку якої йшов Геннадій Кернес. Рекламою цієї партії були зайняті усі щити на будівлі.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.